Proč chtít chytrou domácnost?

… protože si ušetříte spoustu starostí, času i peněz. A váš domov bude bezpečnější.

Ráno se automaticky zvednou žaluzie, zvýší se teplota a vás probudí vůně čerstvé kávy. Oblíbená muzika je samozřejmostí. Při odjezdu do práce se už dopředu zvednou garážová vrata a po opuštění pozemku se dům sám zamkne. Zhasnou se světla, ztlumí se topení, odpojí se nepotřebné spotřebiče. Zapne se alarm.

A to je jen malý příklad toho, co všechno může dokázat chytrá domácnost se zařízením Loxone.

Život s chytrým domem šetří spoustu času, peněz i starostí. Vy se můžete věnovat věcem, které pro vás mají opravdu smysl.

Výhody chytré domácnosti

Úspora
času

 

Chytrý dům zautomatizuje spoustu činností, které vám dříve zbytečně zabíraly čas. A vy se můžete věnovat důležitějším věcem.

Úspora
peněz

 

Vypínáte při každém odchodu nepotřebné spotřebiče? Topení? S chytrým domem to jde pomocí jednoho tlačítka. I automaticky.

Bezpečnost

 

S chytrým domem už nikdy nenecháte otevřené okno, nezapomenete zamknout nebo nastavit alarm. Dům si vše pohlídá.

Ovládání a přehled
odkudkoli

 

Díky aplikaci pro tablet i mobilní telefon je dům možné ovládat a kontrolovat odkudkoli. Budete se domů vracet dříve, než jste plánovali? Zapněte si včas topení.

Snadné
ovládání

 

Ovládat chytrý dům je jednoduché. Pomocí mobilního telefonu, tabletu i chytrých vypínačů přímo v interiéru to zvládne i malé dítě.

Včasné
varování

 

Kdyby se náhodou spustil požár, praskla voda, nebo se do domu někdo vloupal, chytrý dům vás hned telefonicky upozorní. Stejně jako služby integrované záchranné služby.