Proč chtít chytrou domácnost?

… protože si ušetříte spoustu starostí, času i peněz. A váš domov bude bezpečnější.

Ráno se automaticky zvednou žaluzie, zvýší se teplota a vás probudí vůně čerstvé kávy. Oblíbená muzika je samozřejmostí. Při odjezdu do práce se už dopředu zvednou garážová vrata a po opuštění pozemku se dům sám zamkne. Zhasnou se světla, ztlumí se topení, odpojí se nepotřebné spotřebiče. Zapne se alarm.

A to je jen malý příklad toho, co všechno může dokázat chytrá domácnost se zařízením Loxone.

Život s chytrým domem šetří spoustu času, peněz i starostí. Vy se můžete věnovat věcem, které pro vás mají opravdu smysl.

Výhody chytré domácnosti

Úspora
času

 

Chytrý dům zautomatizuje spoustu činností, které vám dříve zbytečně zabíraly čas. A vy se můžete věnovat důležitějším věcem.

Úspora
peněz

 

Vypínáte při každém odchodu nepotřebné spotřebiče? Topení? S chytrým domem to jde pomocí jednoho tlačítka. I automaticky.

Bezpečnost

 

S chytrým domem už nikdy nenecháte otevřené okno, nezapomenete zamknout nebo nastavit alarm. Dům si vše pohlídá.

Ovládání a přehled
odkudkoli

 

Díky aplikaci pro tablet i mobilní telefon je dům možné ovládat a kontrolovat odkudkoli. Budete se domů vracet dříve, než jste plánovali? Zapněte si včas topení.

Snadné
ovládání

 

Ovládat chytrý dům je jednoduché. Pomocí mobilního telefonu, tabletu i chytrých vypínačů přímo v interiéru to zvládne i malé dítě.

Včasné
varování

 

Kdyby se náhodou spustil požár, praskla voda, nebo se do domu někdo vloupal, chytrý dům vás hned telefonicky upozorní. Stejně jako služby integrované záchranné služby.

Kontakt

Pavel Kopáček

Pavel Kopáček

on ví

tel.: +420 606 043 555
e-mail: kopacek@demann.cz

De.Mann Group s.r.o.
Fügnerova 818/8
702 00 Ostrava Přívoz

IČ: 28579488
DIČ: CZ28579488