Časté dotazy

Co to je Loxone inteligentní dům?

Dům, který se o sebe sám postará, zatopí, ochladí, zacloní, ochrání, zastaví vodu při úniku, otevře bránu, garáž, rozsvítí ta správná světla či světelnou scénu a to vše sám bez Vaší asistence a hlavně – reaguje na okamžitou situaci a přizpůsobí tomu i nastavení.

Co vše můžu přes Loxone ovládat?

Například topení, světla, pohybová čidla, solární systémy, stínící techniku, audio, kamery, čerpadla, zavlažování, saunu, RGBW LED stmívatelná světla / pásky, senzory zaplavení, sirény, senzory kouře… a to vše ovládáno jedním systémem.

V čem je Loxone jiný?

V tom, že je opravdu inteligentní, a že při instalaci nemusíme používat pouze loxone výrobky (i když ty jsou testovány a prověřeny) propojíme do našeho systému jakékoli světlo 12V, 24V, 230V, stmívatelné, LED, pohybové senzory jablotronu, pyronixu, kamery dahua, hikvision nebo třeba hlasové asistenty jako je Amazon Alexa a mnohé další.

Z jakých zařízení mohu chytrý dům ovládat?

Aplikace Loxone Smart Home plně podporuje Apple iOS (iPhone, iPad) a zařízení s Google Android. Dále je dostupná pro počítače Apple Mac se systémem macOS a také Windows PC.