Proč sádrovou omítku?

…protože je hladká, krásná, precizní. A také přírodní.

Kvalitně udělaná omítka je pro domácí pohodlí zásadní. Ideální omítka musí být rovná. Musí dýchat. Musí udržovat teplotu. Musí regulovat vlhkost. Musí jít lehce opravit.

My v De.Mann máme s omítkami celou řadu zkušeností. V průběhu let jsme totiž vyzkoušeli snad všechny dostupné možnosti na trhu. A právě proto se dnes už věnujeme výhradně omítkám sádrovým. Mnohokrát jsme si totiž ověřili, že jsou tím ideálním řešením pro moderní interiér. Alespoň podle nás a našich klientů.

Na první pohled je nejdůležitější rovnost omítky. V tomto ohledu ta sádrová opravdu exceluje. Při kvalitní aplikaci, je vše naprosto rovné, bez bublin, prasklin nebo jakýchkoli fleků.

Co na první pohled vidět nejde, je pohodlí. Zákazníci s interiérovou sádrovou omítkou nám často potvrzují, že se díky přírodní povaze materiálu doma cítí „pohodlně“. Je nám jasné, jak to takhle napsané může znít. Jak to jako myslíme, „pohodlně“? Přijďte se podívat k nám do Showroom & Café a sami se přesvědčte. Uvidíte, jak příjemně se budete v prostorách se sádrovou omítkou cítit.

Příjemným bonusem pak je, že práce se sádrovou omítkou není nikterak zdlouhavá. Naši řemeslníci zvládnou 500 m2, tedy průměrně veliký dům, za zhruba šest dnů. Navíc je možné ji aplikovat na každý podklad. Cihla, beton, železo, polystyren. Sádrová omítka drží na všem.

A další velkou výhodou sádry je, že ji zvládne opravit úplně každý. Za pár minut. Jakékoli poškození tak není vůbec žádný problém.

Výhody sádrových omítek

Rovný
povrch

 

Ke každé zdi přistupujeme s maximální precizností. Výsledkem je zcela rovný, kompaktní a hladký povrch.

Lehká
opravitelnost

 

Sádrová omítka se dá vždy jednoduše opravit. A neptřebujete k tomu ani nás.

Přírodní
materiál

 

Sádra lidem nikterak nevadí. Život se sádrovou omítkou je zdravotně zcela nezávadný.

Jasná
cena

 

V průběhu prací vás nepřekvapíme navýšením rozpočtu. Naše dohody platí..

Rychlá
instalace

 

Naši zkušení řemeslníci zvládnou průměrný dům o výměře kolem 150 m2 za zhruba šest dnů.

Pětiletá
záruka

 

Na sádrovou omítku dáváme pětiletou záruku. Vydrží ale samozřejmě daleko déle.