Vytápění Heatflow

Elektrické vytápění pro 21. století

Heatflow je velkoplošný nízkoteplotní podlahový nebo stropní topný systém, fungující na principu sálavého infračerveného tepla.

Jeho hlavní výhodou je, že vytváří rovnoměrné sálavé teplo, které ohřívá celou konstrukci domu rovnoměrně. I při stropní instalaci mají jak stěny, tak podlaha požadovanou teplotu. Teplo se takto lépe uchovává a není potřeba tolik topit. Systém je navíc šetrný ke zdraví, protože funguje na stejném principu jako sluneční svit.

Při realizacích jsme se už setkali s mnoha různými typy vytápění. Heatflow je ale z hlediska ceny, ovládání, životnosti, zdraví, komfortu i provozních nákladů tou nejlepší volbou. Můžete se o tom sami přesvědčit. Rádi vás vezmeme na některou z předchozích realizací.

Výhody vytápění Heatflow

Rychlá instalace

 

a příjemný tým pracovníků Vám ulehčí starosti se stavbou. Instalace v průměrném domě zabere přibližně jeden pracovní den. O to dřív se můžete stěhovat.

Zdraví

 

Infračervené záření je používáno i ve zdravotnictví, má pozitivní vliv na lidské tělo a díky akumulaci tepla do hloubky materiálu eliminuje vznik vlhkosti a plísní v domě.

Komfort

 

patentované technologie Heatflow nabízí rychlou a celoplošnou akumulaci podlahové vrstvy, která následným sáláním efektivně prohřeje celou plochu stěn. Celoplošně nahřátá konstrukce následně velkoplošně ohřívá vzduch a vytváří tak tepelnou pohodu.

Bez údržby

 

tento systém vytápění neobsahuje žádné pohyblivé součásti ani součásti náročné na udržbu, jako jsou čerpadla, kompresory, kotle, apod. Proto si můžeme dovolit záruku 20 let s garancí provozu výrobcem 30 let na plný výkon!

Rychlá a přesná regulace

 

systému pomocí Smartphone ne PC (přes wi-fi a internet) – Loxone. Rychlost zátopu je až 12°C/hod, díky tomu budete mít doma vždy požadovanou teplotu.

Nízké provozní náklady

 

díky efektivně využité energii akumulované do obálky budovy. Systém Heatflow ohřívá vzduch veškerými plochami v místnosti a systém má o mnoho nižší spotřebu, než srovnatelné systémy s podobnou účinností.

Jak Heatflow funguje?

Velmi jednoduše.

V podlaze či ve stropě umístěná infrafólie Heatflow vytváří tělu vlastní tepelné záření. Protože je tato fólie položená pod velkou části povrchu, nahřívá se plocha zcela rovnoměrně. Na rozdíl od ostatních systémů vytápění, které zahřívají vždy jen velmi malou plochu na vysokou teplotu.

A teď to nejdůležitější. Teplo z takto rovnoměrně nahřátého podkladu sálá do prostoru i okolních zdí. Zdi se aktivně akumulují a všechny plochy domu dosáhnou stejné teploty.

Výsledkem je příjemné rovnoměrné teplo, které se nedrží jen u podlahy.

Vážně jednoduché.

Podrobné informace o fungování Heatflow najdete ZDE.

Infračervené záření podobné slunci
Velkoplošné nízkoteplotní vytápění
Rovnoměrně vyhřívá celou konstrukci
Nevysušuje vzduch, nevíří prach
Rovnoměrně ohřívá zdivo

Certifikáty

Kontakt

Martin Juchelka

Martin Juchelka

Monsieur.

tel.: +420 608 311 758
e-mail: juchelka@demann.cz

De.Mann Group s.r.o.
Fügnerova 818/8
702 00 Ostrava Přívoz

IČ: 28579488
DIČ: CZ28579488