Proč betonovou podlahu?

… protože beton je ten nejlepší podlahový materiál.

Je to časté rozhodování. Podlahu z betonu nebo anhydritu? My v De.Mannu máme jasno. Za základě mnoha zkušeností s oběma materiály je za nás tím lepším podkladem beton.

Beton je odolný. Na rozdíl od anhydritu nemá problém s vlhkostí, chladem ani teplem. Nehrozí, že by se začal vlnit, kroutit nebo že by se v něm tvořily plísně. Bez problémů se proto dá použít v koupelně, garáži, ve sklepě i na jakémkoli jiném zátěžovém místě.

O anhydridu se říká, že jeho povrch je rovnější. Když ale porovnáte kvalitní betonovou a anhydritovou podlahu, budou mít naproto shodnou rovinatost. S tím rozdílem, že beton je rovný už v den aplikace, zatímco anhydrit až po finálním přebroušení.

Samozřejmostí je dnes podlahové vytápění. I tady má beton co nabídnout. Samotné nahřátí je sice o něco delší, ale následně je velkou výhodou lepší akumulace povrchu. Teplo se v betonu drží déle a po nahřátí není potřeba tolik vytápět.

A ještě jeden z mnoha důvodů, proč tomuto materiálu tolik věříme. Beton je složený z jednoduchých materiálů. Voda, štěrk, cement. Je tedy zdravotně zcela nezávadný.

Stejně jako u všech dalších aktivit De.Mann platí i u betonových podlah, že v průběhu realizace nenavyšujeme cenu, průběžně a transparentně vás o všem informujeme a klademe velký důraz na čistotu i následný úklid.

Výhody betonové podlahy

Pevný
povrch

 

Vlhko, vysoká teplota ani častá zátěž není problém. Beton se nekroutí, neplesniví, zároveň dobře drží teplo.

Rovný
povrch

 

Betonová podlaho De.Mann má zcela standardní rovinnost 2 milimetry na 2 metry.

Dlouhodobá
životnost

 

Až budou vaše děti jednou dům rekonstruovat, nebude to kvůli podlaze.

Pevný
termín

 

Přes dohodnutý termín nejede vlak. Pokud se neobjeví skutečnosti, které nemůžeme ovlivnit (špatné počasí, připravenost stavby, úraz), termín dodržíme.

Rychlá
instalace

 

Naši zkušení řemeslníci zvládnou až 130–200m2 podlahy za den.

Dohodnutá cena
je finální

 

Pokud společně nezměníme zadání, dopředu dohodnutá cena platí. Nepřekvapíme vás skrytými náklady.