Proč Heatflow?

Náklady na topení

Sálavé infračervené teplo proniká do zdí, stropů i podlah. Díky tomu se otepluje celá konstrukce a teplo/finance se tolik neztrácí v proudícím horkém vzduchu. A to znamená menší výdaje ze energie.

náklady na topení heatflow
celoplošné vytápění heatflow

Celoplošné vytápění

Zákazníci nám často říkají, že teplo vytvořené pomocí technologie Heatflow je „lepší“. Víme, co tím myslí. Díky nahřátým a sálajícím zdem, stropu i podlaze je teplo v prostoru daleko rovnoměrnější a pocitová teplota je vyšší. Což je příjemné. Pocitově i ekonomicky.

Zdravé vytápění

Nahřáté zdi znamenají suché zdi. Suché zdi zase znamenají zdi bez vlhkosti a plísní. Heatflow tak výrazně pomáhá ke zdravotně nezávadné domácnosti. Navíc se podlaha nepřehřívá, vzduch se nevysušuje a nevíří se ani prach. Samotný systém vytápění je pak samozřejmě také zcela neškodný. Funguje na podobném principu jako sluneční svit, na který jsme evolučně nastaveni.

jednoduchá obsluha heatflow

Jednoduchá obsluha

Obsluhovat topení Heatflow zvládne bez přehánění i dítě. Máme to odzkoušeno na vlastních potomcích. Díky přehlednému termostatu, aplikaci v telefonu či tabletu nebo pomocí ovladačů LOXONE, je to úplná hračka. Je pouze na vás, pro jaký typ ovládání se rozhodnete.

Rychlá instalace

Máme za sebou stovky instalací. Naši odborníci dnes zvládnou Heatflow zapojit opravdu rychle. Do běžného domu i během jednoho dne. Funkčnost na místě hned samozřejmě důkladně otestují.

dlouhodobé řešení heatflow

Dlouhodobé řešení

Nedoporučili bychom něco nespolehlivého. Něco, co nemáme sami ověřeno ve vlastní domácnosti. U Heatflow prostě víme, že vydrží. Dlouho. Proto garantujeme životnost 50 letou zárukou.