Co je to Heatflow?

Heatflow je efektivní systém podlahového či stropního elektrického topení.

V systému Heatflow vzniká teplo pomocí velkoformátové topné fólie natažené pod celou plochou podlahy nebo stropu. To je oproti běžným metodám vytápění poměrně zásadní rozdíl. Zatímco elektrický kabel nebo trubky s teplou vodou vytápí jen ty části, pod kterými jsou umístěné, Heatflow hřeje zcela rovnoměrně. A rychle.

Rovnoměrné teplo pak velmi dobře sálá směrem od zdroje. Nahoru od podlahy nebo dolů od stropu. A protože jde o teplo v podobě infračerveného záření, dostane se kromě vzduchu i do zdí. Takto se zevnitř postupně otepluje celá stavba. Zdi, stropy, podlahy. Dům teplo lépe drží a ještě lépe ho odvádí do okolí. Vy nemusíte tolik topit a šetříte náklady.

S Heatflow se zdi průběžně vysušují. Odpadají tak i starosti s vlhkostí nebo plísní. Celý systém pracuje na stejně přirozeném principu, jako je sluneční svit. Proto je Heatflow zdravotně naprosto nezávadné. Naopak, díky eliminaci plísní a rovnoměrně rozloženému teplu, které nevíří prach a nevysušuje vzduch, je život s Heatflow příjemnější. Přesvéčte se o tom sami u náv v Showroom & Café.

Obsluha? Jednoduchá. Hravě ji zvládne i dítě. Vše potřebné se nastaví během pár sekund přímo na termostatu nebo na aplikaci LOXONE. A zase. Protože topí rovnoměrně celý povrch podkladu, dá se velmi dobře ovládat intenzita a rychlost.

Za kvalitu Heatflow prostě dáme ruku do ohně.
Potvrzujeme to zárukou na 50 let.